RP0805BRD071K5L
Numer produktu DigiKey
13-RP0805BRD071K5LTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-RP0805BRD071K5LCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-RP0805BRD071K5LDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RP0805BRD071K5L
Opis
RES 1.5K OHM 0.1% 1/8W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.5 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)