RE1206DRE07909KL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
909 kOhms ±0,5% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RE1206DRE07909KL
Numer produktu DigiKey
RE1206DRE07909KL-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RE1206DRE07909KL
Opis
RES SMD 909K OHM 0.5% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RE1206DRE07909KL Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,063" (3,10mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)