RE0805DRE0751K1L jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Panasonic Industry
W magazynie: 3 490
Arkusz danych
Similar
Panasonic Industry
51.1 kOhms ±0,5% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RE0805DRE0751K1L
Numer produktu DigiKey
RE0805DRE0751K1L-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RE0805DRE0751K1L
Opis
RES SMD 51.1K OHM 0.5% 1/8W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RE0805DRE0751K1L Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)