RE0603FRE0730K9L
Numer produktu DigiKey
13-RE0603FRE0730K9L-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RE0603FRE0730K9L
Opis
RES 30.9K OHM 1% 1/10W 0603
Szczegółowy opis
30.9 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Kategoria
Funkcje
Odporność na wilgoć
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)