RE0402DRE0747KL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
47 kOhms ±0,5% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RE0402DRE0747KL
Numer produktu DigiKey
RE0402DRE0747KL-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RE0402DRE0747KL
Opis
RES SMD 47K OHM 0.5% 1/16W 0402
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RE0402DRE0747KL Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,015" (0,37mm)