RC2512FK-074M7L jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Stackpole Electronics Inc
4.7 MOhms ±1% 1W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RC2512FK-074M7L
Numer produktu DigiKey
RC2512FK-074M7L-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RC2512FK-074M7L
Opis
RES 4.7M OHM 1% 1W 2512
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RC2512FK-074M7L Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,250" x 0,122" (6,35mm x 3,10mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)