RC2512FK-07220KL
Numer produktu DigiKey
13-RC2512FK-07220KLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-RC2512FK-07220KLCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-RC2512FK-07220KLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RC2512FK-07220KL
Opis
RES 220K OHM 1% 1W 2512
Szczegółowy opis
220 kOhms ±1% 1W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RC2512FK-07220KL Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,250" x 0,122" (6,35mm x 3,10mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)