RC2010FK-078K06L jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Vishay Dale
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
8.06 kOhms ±1% 0,75W, 3/4W Mikroukład rezystory 2010 (5025 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RC2010FK-078K06L
Numer produktu DigiKey
RC2010FK-078K06L-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RC2010FK-078K06L
Opis
RES 8.06K OHM 1% 3/4W 2010
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RC2010FK-078K06L Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
2010 (5025 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,098" (5,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)