RC2010FK-072R05L jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
2.05 Ohms ±1% 0,75W, 3/4W Mikroukład rezystory 2010 (5025 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RC2010FK-072R05L
Numer produktu DigiKey
RC2010FK-072R05L-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RC2010FK-072R05L
Opis
RES 2.05 OHM 1% 3/4W 2010
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RC2010FK-072R05L Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,098" (5,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)