RC1218FK-0747KL
Numer produktu DigiKey
13-RC1218FK-0747KLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-RC1218FK-0747KLCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-RC1218FK-0747KLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RC1218FK-0747KL
Opis
RES 47K OHM 1% 1W 1812 WIDE
Szczegółowy opis
47 kOhms ±1% 1W Mikroukład rezystory Szerokie 1812 (4532 metryczne), 1218 Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RC1218FK-0747KL Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
Szerokie 1812 (4532 metryczne), 1218
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,181" (3,10mm x 4,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)