RC1218DK-0747KL
Numer produktu DigiKey
RC1218DK-0747KL-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RC1218DK-0747KL
Opis
RES 47K OHM 0.5% 1W 1812 WIDE
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 kOhms ±0,5% 1W Mikroukład rezystory Szerokie 1812 (4532 metryczne), 1218 Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RC1218DK-0747KL Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
Szerokie 1812 (4532 metryczne), 1218
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,181" (3,10mm x 4,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)