RC1210FR-0754K9L
Numer produktu DigiKey
13-RC1210FR-0754K9LTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-RC1210FR-0754K9LCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-RC1210FR-0754K9LDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RC1210FR-0754K9L
Opis
RES 54.9K OHM 1% 1/2W 1210
Szczegółowy opis
54.9 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 1210 (3225 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RC1210FR-0754K9L Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,102" (3,10mm x 2,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)