RC1206FR-073M3L
Numer produktu DigiKey
311-3.30MFRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
311-3.30MFRCT-ND - Taśma cięta (CT)
311-3.30MFRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RC1206FR-073M3L
Opis
RES 3.3M OHM 1% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
3.3 MOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RC1206FR-073M3L Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,063" (3,10mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)