RC0805FR-133K74L jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
3.74 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RC0805FR-133K74L
Numer produktu DigiKey
13-RC0805FR-133K74L-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RC0805FR-133K74L
Opis
RES 3.74K OHM 1% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RC0805FR-133K74L Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)