RC0805FR-101K2L | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | RC0805FR-101K2L |
Opis | RES 1.2K OHM 1% 1/8W 0805 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 18 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 1.2 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Gruba warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | RC0805FR-101K2L Modele |
Kategoria | Skład |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,024" (0,60mm) |