RC0805FR-1010ML
Numer produktu DigiKey
13-RC0805FR-1010MLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-RC0805FR-1010MLCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-RC0805FR-1010MLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RC0805FR-1010ML
Opis
RES 10M OHM 1% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
10 MOhms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RC0805FR-1010ML Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)