RC0805FR-0797R6L
Numer produktu DigiKey
311-97.6CRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
311-97.6CRCT-ND - Taśma cięta (CT)
311-97.6CRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RC0805FR-0797R6L
Opis
RES 97.6 OHM 1% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
97.6 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RC0805FR-0797R6L Modele
Kategoria
Funkcje
Odporność na wilgoć
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)