RC0805FR-0751K1P
Numer produktu DigiKey
13-RC0805FR-0751K1P-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RC0805FR-0751K1P
Opis
RES 51.1K OHM 1% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
51.1 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Gruba warstwa
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Aktywny
Parametry znamionowe
7C1 RoHS bez wyjątku (100% bezołowiowe)
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)