RC0603JR-073M6L
Numer produktu DigiKey
311-3.6MGRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
311-3.6MGRCT-ND - Taśma cięta (CT)
311-3.6MGRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RC0603JR-073M6L
Opis
RES 3.6M OHM 5% 1/10W 0603
Szczegółowy opis
3.6 MOhms ±5% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RC0603JR-073M6L Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)