RC0603FR-136K65L
Numer produktu DigiKey
13-RC0603FR-136K65LTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-RC0603FR-136K65LCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-RC0603FR-136K65LDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RC0603FR-136K65L
Opis
RES 6.65K OHM 1% 1/10W 0603
Szczegółowy opis
6.65 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RC0603FR-136K65L Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)