RC0603FR-077R87L
Numer produktu DigiKey
RC0603FR-077R87L-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RC0603FR-077R87L
Opis
RES 7.87 OHM 1% 1/10W 0603
Szczegółowy opis
7.87 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RC0603FR-077R87L Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)