RC0603DR-07511RL
Numer produktu DigiKey
RC0603DR-07511RL-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RC0603DR-07511RL
Opis
RES 511 OHM 0.5% 1/10W 0603
Szczegółowy opis
511 Ohms ±0,5% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RC0603DR-07511RL Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)