RC0603DR-071K3L jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
1.3 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RC0603DR-071K3L
Numer produktu DigiKey
RC0603DR-071K3L-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RC0603DR-071K3L
Opis
RES 1.3K OHM 0.5% 1/10W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RC0603DR-071K3L Modele
Kategoria
Funkcje
Odporność na wilgoć
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)