RC0402JR-07620RL
Numer produktu DigiKey
311-620JRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
311-620JRCT-ND - Taśma cięta (CT)
311-620JRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RC0402JR-07620RL
Opis
RES 620 OHM 5% 1/16W 0402
Szczegółowy opis
620 Ohms ±5% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RC0402JR-07620RL Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)