RC0402FR-13430KL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
430 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RC0402FR-13430KL
Numer produktu DigiKey
13-RC0402FR-13430KL-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RC0402FR-13430KL
Opis
RES 430K OHM 1% 1/16W 0402
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RC0402FR-13430KL Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)