RC0402FR-1326K1L
Numer produktu DigiKey
13-RC0402FR-1326K1LTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-RC0402FR-1326K1LCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-RC0402FR-1326K1LDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RC0402FR-1326K1L
Opis
RES 26.1K OHM 1% 1/16W 0402
Szczegółowy opis
26.1 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RC0402FR-1326K1L Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)