RC0402FR-0753K6P
Numer produktu DigiKey
13-RC0402FR-0753K6P-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RC0402FR-0753K6P
Opis
RES 53.6K OHM 1% 1/16W 0402
Szczegółowy opis
53.6 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Gruba warstwa
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Aktywny
Parametry znamionowe
7C1 RoHS bez wyjątku (100% bezołowiowe)
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)