RC0402FR-07200RP
Numer produktu DigiKey
YAG1255TR-ND - Taśma i szpula (TR)
YAG1255CT-ND - Taśma cięta (CT)
YAG1255DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RC0402FR-07200RP
Opis
RES 200 OHM 1% 1/16W 0402
Szczegółowy opis
200 Ohms ±1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RC0402FR-07200RP Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Aktywny
Parametry znamionowe
7C1 RoHS bez wyjątku (100% bezołowiowe)
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)