RC0402FR-071R54L
Numer produktu DigiKey
RC0402FR-071R54L-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RC0402FR-071R54L
Opis
RES 1.54 OHM 1% 1/16W 0402
Szczegółowy opis
1.54 Ohms ±1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RC0402FR-071R54L Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)