RC0201JR-0733RL
Numer produktu DigiKey
311-33NTR-ND - Taśma i szpula (TR)
311-33NCT-ND - Taśma cięta (CT)
311-33NDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RC0201JR-0733RL
Opis
RES 33 OHM 5% 1/20W 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 Ohms ±5% 0,05W, 1/20W Mikroukład rezystory 0201 (0603 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RC0201JR-0733RL Modele
Kategoria
Funkcje
Odporność na wilgoć
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,010" (0,26mm)