RC0201DR-0710R7L
Numer produktu DigiKey
RC0201DR-0710R7L-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RC0201DR-0710R7L
Opis
RES 10.7 OHM 0.5% 1/20W 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10.7 Ohms ±0,5% 0,05W, 1/20W Mikroukład rezystory 0201 (0603 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RC0201DR-0710R7L Modele
Kategoria
Funkcje
Odporność na wilgoć
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,010" (0,26mm)