PU5931FKMT50R001L
Numer produktu DigiKey
YAG4102TR-ND - Taśma i szpula (TR)
YAG4102CT-ND - Taśma cięta (CT)
YAG4102DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PU5931FKMT50R001L
Opis
RES 0.001 OHM 1% 5W 5931
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 mOhms ±1% 5W Mikroukład rezystory Niestandardowe Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci Metalowy element
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PU5931FKMT50R001L Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci
Seria
Współczynnik temperaturowy
±75ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-65°C - 275°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,591" x 0,305" (15,00mm x 7,75mm) (dł. x szer.)