PU3921FKMT30R002L
Numer produktu DigiKey
YAG4083TR-ND - Taśma i szpula (TR)
YAG4083CT-ND - Taśma cięta (CT)
YAG4083DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PU3921FKMT30R002L
Opis
RES 0.002 OHM 1% 3W 3921
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 mOhms ±1% 3W Mikroukład rezystory Niestandardowe Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci Metalowy element
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PU3921FKMT30R002L Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci
Seria
Współczynnik temperaturowy
±75ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-65°C - 275°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,394" x 0,205" (10,00mm x 5,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,11mm)