PU2512FKNP50R001L
Numer produktu DigiKey
13-PU2512FKNP50R001LTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-PU2512FKNP50R001LCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-PU2512FKNP50R001LDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PU2512FKNP50R001L
Opis
RES 0.001 OHM 1% 5W 2512
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 mOhms ±1% 5W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci Metalowy element
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±175ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 170°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2512 (6332 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,250" x 0,125" (6,35mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)