PU2512FKM130R003L
Numer produktu DigiKey
YAG6122TR-ND - Taśma i szpula (TR)
YAG6122CT-ND - Taśma cięta (CT)
YAG6122DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PU2512FKM130R003L
Opis
RES 0.003 OHM 1% 4W 2512
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3 mOhms ±1% 4W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci Metalowy element
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PU2512FKM130R003L Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±75ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 170°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2512 (6332 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,250" x 0,125" (6,35mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,041" (1,03mm)