PU1216FKEP50U5L
Numer produktu DigiKey
13-PU1216FKEP50U5LTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-PU1216FKEP50U5LCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-PU1216FKEP50U5LDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PU1216FKEP50U5L
Opis
SHUNT 1216 1% 5W TC50
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
500 µOhms ±1% 5W Mikroukład rezystory Niestandardowe Motoryzacja AEC-Q200 Metalowy element
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 170°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,122" (4,00mm x 3,10mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)