PNP5WVJR-73-56R jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
56 Ohms ±5% 5W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, bezpieczeństwo Uzwojenie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PNP5WVJR-73-56R
Numer produktu DigiKey
PNP5WVJR-73-56R-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
PNP5WVJR-73-56R
Opis
RES 56 OHM 5% 5W AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
PNP5WVJR-73-56R Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Powłoka o obniżonej palności, bezpieczeństwo
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 200°C
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,295" x 0,669" (7,50mm x 17,00mm) (śr. x dł.)