PNP300JR-73-0R15
Numer produktu DigiKey
13-PNP300JR-73-0R15TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-PNP300JR-73-0R15CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
PNP300JR-73-0R15
Opis
RES 0.15 OHM 5% 3W AXIAL
Szczegółowy opis
150 mOhms ±5% 3W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, bezpieczeństwo Uzwojenie
Modele EDA/CAD
PNP300JR-73-0R15 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 200°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Obudowa / skrzynia
Status części
Rozmiar / wymiar
0,181" x 0,453" (4,60mm x 11,50mm) (śr. x dł.)