PNP1WVJR-52-0R15
Numer produktu DigiKey
13-PNP1WVJR-52-0R15TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-PNP1WVJR-52-0R15CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
PNP1WVJR-52-0R15
Opis
RES 0.15 OHM 5% 1W AXIAL
Szczegółowy opis
150 mOhms ±5% 1W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, bezpieczeństwo Uzwojenie
Modele EDA/CAD
PNP1WVJR-52-0R15 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 200°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Obudowa / skrzynia
Status części
Rozmiar / wymiar
0,169" x 0,394" (4,30mm x 10,00mm) (śr. x dł.)