PNP100JR-52-4R7 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
YAGEO
W magazynie: 3 836
Arkusz danych
Similar
YAGEO
W magazynie: 7 820
Arkusz danych
4.7 Ohms ±5% 1W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, bezpieczeństwo Uzwojenie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PNP100JR-52-4R7
Numer produktu DigiKey
PNP100JR-52-4R7-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
PNP100JR-52-4R7
Opis
RES 4.7 OHM 5% 1W AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
PNP100JR-52-4R7 Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Powłoka o obniżonej palności, bezpieczeństwo
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 200°C
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,248" (2,50mm x 6,30mm) (śr. x dł.)