PE2512FKE7W0R06L
Numer produktu DigiKey
YAG2174TR-ND - Taśma i szpula (TR)
YAG2174CT-ND - Taśma cięta (CT)
YAG2174DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PE2512FKE7W0R06L
Opis
RES 0.06 OHM 1% 2W 2512
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
60 mOhms ±1% 2W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu Warstewka metalu
Modele EDA/CAD
PE2512FKE7W0R06L Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 170°C
Rozmiar / wymiar
0,250" x 0,125" (6,35mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,89mm)