PE2512FKE7W0R03Z
Numer produktu DigiKey
13-PE2512FKE7W0R03Z-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
PE2512FKE7W0R03Z
Opis
RES 0.03 OHM 1% 2W 2512
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30 mOhms ±1% 2W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Wykrywanie prądu Folia metalowa
Kategoria
Funkcje
Wykrywanie prądu
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 170°C
Rozmiar / wymiar
0,254" x 0,128" (6,45mm x 3,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,037" (0,95mm)