PE2512FKE7W0R006L | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | PE2512FKE7W0R006L |
Opis | RES 0.006 OHM 1% 2W 2512 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 26 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 6 mOhms ±1% 2W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu Warstewka metalu |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | PE2512FKE7W0R006L Modele |
Kategoria | Funkcje Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 170°C |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,250" x 0,125" (6,35mm x 3,18mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,035" (0,89mm) |