PE2512DKE7W0R027L
Numer produktu DigiKey
PE2512DKE7W0R027L-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
PE2512DKE7W0R027L
Opis
RES 0.027 OHM 0.5% 2W 2512
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
27 mOhms ±0,5% 2W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu Warstewka metalu
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PE2512DKE7W0R027L Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 170°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
2512 (6332 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,250" x 0,125" (6,35mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,89mm)