PE0201FRF7W0R5L
Numer produktu DigiKey
13-PE0201FRF7W0R5LTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-PE0201FRF7W0R5LCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-PE0201FRF7W0R5LDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PE0201FRF7W0R5L
Opis
RES 0.5 OHM 1% 1/10W 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
500 mOhms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0201 (0603 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu Warstewka metalu
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,31mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,012" (0,31mm)