PA0805FRF470R01L
Numer produktu DigiKey
13-PA0805FRF470R01LTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-PA0805FRF470R01LCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-PA0805FRF470R01LDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PA0805FRF470R01L
Opis
RES 0.01 OHM 1% 1/2W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci Metalowy element
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu, odporny na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,080" x 0,050" (2,03mm x 1,27mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,018" (0,45mm)