NT1206BRD0730K1L
Numer produktu DigiKey
13-NT1206BRD0730K1LTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-NT1206BRD0730K1LCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-NT1206BRD0730K1LDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NT1206BRD0730K1L
Opis
RES THIN FILM 0.10% 2/5W 30.1K
Szczegółowy opis
30.1 kOhms ±0,1% 0,4W, 2/5W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,063" (3,10mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)