NT0805BRD0761K9L
Numer produktu DigiKey
13-NT0805BRD0761K9LTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-NT0805BRD0761K9LCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-NT0805BRD0761K9LDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NT0805BRD0761K9L
Opis
RES THIN FILM 0.10% 1/5W 61.9K
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
61.9 kOhms ±0,1% 0,2W, 1/5W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)