NT0402BRD07100RL
Numer produktu DigiKey
13-NT0402BRD07100RLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-NT0402BRD07100RLCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-NT0402BRD07100RLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NT0402BRD07100RL
Opis
RES THIN FILM 0.10% 1/20W 100
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 Ohms ±0,1% 0,05W, 1/20W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,014" (0,35mm)