NPM50VJT-33R
Numer produktu DigiKey
13-NPM50VJT-33R-ND
Producent
Numer produktu producenta
NPM50VJT-33R
Opis
RES PWR 50W TO-220 5% 33 OHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 Ohms ±5% 50W Rezystory przewlekane Promieniowe Brak indukcyjności Ceramika
Kategoria
Funkcje
Brak indukcyjności
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Promieniowe
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,400" x 0,125" (10,16mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,829" (21,06mm)